вторник, 22 января 2013 г.

Як зберегти зображення з Інтернету?


При створенні багатьох методичних матеріалів, написанні конспекту, створенні  дидактичних карток чи презентацій часто виникає потреба знайти зображення.
Сьогодні ми розглянемо як правильно скачати зображення собі на комп’ютер з Інтернету. Така проста операція може викликати певні труднощі у користувачів, які роблять перші кроки в освоєнні мережі Інтернет. Спробую таким користувачам допомогти.

Заходимо на сайт google.com.ua


У верхньому правому куточку знаходимо слово «картинки», натискаємо.

У рядку пошуку вводимо слово, словосполучення або тематику, яка нас цікавить. Наприклад, я буду шукати зображення жирафа.

Відкривається сторінка з різноманітними зображеннями жирафа, в тому числі різними за розмірами. Мені потрібно, щоб зображення було якісним. У такому випадку скористаємось інструментами пошуку, а саме обираємо «инструменты поиска» - «размер  - большие».
Далі потрібно визначитись, яке саме зображення вам найбільше сподобалось, навести курсор на нього і натиснути один раз ліву кнопку мишки. Зображення зявится на чорному фоні. Зверніть увагу поряд із зображенням знаходяться дві кнопки «показать на странице» и «отрыть в полном размере».
Вам потрібно натиснути, перегляд зображення в повному розмірі («открыть в полном раз мере»). 

Саме тоді, коли Ви бачите зображення в повному розмірі, натискаєте праву кнопку мишки. У додатковому меню, знаходимо слово, зберегти зображення як (сохранить картинку как).  


Зображення слід зберігати у підготовленій папці, в якій Ви працюєте.

Зверніть увагу!!!
1. Вам потрібне зображення без фону, векторне зображення, в рядку пошуку необхідно зазначити розширення png.


Для того, щоб зображення було вже з анімацією, в рядку пошуку необхідно зазначити розширення gif.
Розширення імені файлу (англ. filename extension, або просто розширення файлу) — послідовність символів, що додаються до назви файлу і призначені для ідентифікації типу (формату) файлу. Це один з розповсюджених способів, за допомогою яких користувач або програмне забезпечення комп'ютера може визначити тип даних, що зберігаються у файлі. (Матеріал з Вікіпедіївільної енциклопедії.)
Наприклад, повна назва текстового документа буде мати вигляд  document.doc, а зображення (наприклад, фотографія) – giraf.jpg.

1 комментарий: